خانه

Civen Metal Material(Shanghai) Co.,Ltd

چند کلمه در مورد ما
1

Civen Metal Material(Shanghai) Co.,Ltd

Civen مواد فلزی (شانگهای) شرکت آموزشی ویبولیتین

CIVEN METAL تاسیس در سال 1998. ما در توسعه، تولید و انتقال مواد فلزی کار می کنیم. کسب و کار ما به بازارهای اصلی شمال و جنوب امریکا، اروپا و آسیا می رسد. ما مزایای محل، استفاده از منابع جهانی و بهره برداری از بازار جهانی را هدف قرار می دهیم، هدف این است که مشتریان خود را با محصولات با کیفیت بالا و بهترین خدمات به طوری که ما می تواند رهبر منطقه مواد فلزی جهانی است.

ما طیف گسترده ای از مس و محصولات آلیاژ آن را به مشتریان خود در صنایع الکترو تکنولوژی عرضه می کنیم. در ده سال گذشته ما به یکی از تامین کنندگان پیشرو در چین مس تبدیل شده ایم

مواد در طول این دوره ما قادر به استفاده از دهه تجربه از تماس با مشتریان خود بودیم،

پاسخ به طور خاص به خواسته های فردی و تضمین محصولات با کیفیت بالا.

محدوده محصول ما شامل آلیاژ مس و مس در قالب فویل، نوار و ورق با طیف وسیعی از استانداردها، مواد و اهداف است. محصولات ما به طور گسترده ای در صنعت حمل و نقل هوایی، صنعت فضایی، کشتی سازی، صنعت نظامی، متالورژی، صنایع الکترونیک، تولید برق، مخابرات، مهندسی دکوراسیون، لوله کشی و بهداشتی مورد استفاده قرار گرفته است.

با توسعه شرکت سالم، ما با تجهیزات پیشرفته تولید و وسایل اندازه گیری با تکنولوژی پیشرفته تجهیز می کنیم. ما به طور مداوم تکنیک و امکانات ما را برای حفظ لبه خود در این صنعت بهبود می بخشیم. بخش تحقیق و توسعه ما در توسعه مواد فلزی جدید به منظور ارتقاء شایستگی اصلی این شرکت کار می کند. ما همچنین دوست داریم که ایده های خوبی از مشتریان و کارکنانمان بشنویم، زیرا معتقدیم که این ایده کلیدی برای آینده است، ایده های زندگی عالی!

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : گندم

تعداد کارمندان : 1001~1999

فروش سالانه : 1.6-2.0

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

خط مشی سازمانی


نگاهی به بازار به عنوان جهت گیری؛ کیفیت را به عنوان تضمین دریافت کنید
بهبود بهره وری از طریق مدیریت، ترویج توسعه از طریق نوآوری،
ادغام منابع و تقویت خدمات برای بهبود رقابت اصلی شرکت
حاشیه نویسی: ما در خدمت بازار و مشتریان را از طریق پیروی از دستورالعمل های کسب و کار می پردازیم و دستورالعمل اداری دوم می شود؛ ما شهرت و نام تجاری را از طریق کیفیت عالی و پایدار ساختیم؛ ما روند را بهینه سازی می کنیم و از طریق سیستم سیاست علمی و موثر مدیریت را استاندارد می کنیم؛ ما از طریق رویکردهای فعال و مثبت از طریق ایده های قدیمی از طریق نوآوری های پی در پی از تفکر و روش های جدید توسعه می دهیم؛ ما از طریق استفاده از منابع خود و بهره مندی از منابع اجتماعی بهره مند می شویم. ما کار تیم ما را از طریق ایده آل خدماتی ترویج می دهیم که رضایت مشتری را رضایت بخش می سازد و در نتیجه، رقابت هسته ای ما را تشکیل می دهد.

خدمات شرکت

خدمات ما ایده آل


رفتن به خارج از خود در پیروزی برتری
حاشیه نویسی: با ایده آل "غیر ممکن است هیچ چیز"، ما به طور مداوم از طریق دیروز و امروز، که ارزش زندگی ما را نشان می دهد؛ با ایده آل "اجازه دهید همه چیز را بهتر"، ما بازی کامل را به پتانسیل ما برای ادامه کار و علت خود ادامه می دهیم.

مأموریت پروژه

ما خود را به علت ارائه مواد آلیاژ و محصولات با گذشت زمان و ایجاد برند برتر جهان Powerway اختصاص می دهیم.
در مواجهه با بازار همیشه در حال تغییر است، ما اصلاحات سازمانی را با ایده های نوآورانه پیش می بریم.
ما تلاش میکنیم که به خدمت به جامعه و به دست آوردن دستاوردهای آن دست یابیم.
حاشیه نویسی: هدف ما نه تنها ارائه مواد آلی و محصولات متنوعی است که به توسعه جامعه می پردازند بلکه مشتریان نیز معتقدند که محصولات ما بهترین و ارزشمند هستند. بنابراین، با مواجه شدن با بازار دائما در حال تغییر، ما وضعیت فعلی را تغییر می دهیم و آینده ای را برای ترویج پیشرفت شرکت و همچنین جامعه ایجاد می کنیم. در عین حال، همه کارکنان ما دستاوردها را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و برعکس جامعه را خدمت می کنند و پاداش می دهند.

شرکت تیم

سبک کار تیم ما


سریع، کوتاه و به طور مستقیم موثر است
حاشیه نویسی: با بالاترین سرعت، کوتاهترین زمان و متداول ترین روش موثر، ما هرگز اجازه نمی دهیم که چه چیزی امروز برای فردا انجام دهیم، که قابلیت های ما را بهبود می بخشد.

ارزش های تیم


نشان دادن ارزش ما از طریق نوآوری و عملکرد بر اساس اخلاق ما
حاشیه نویسی: ما ارزش های خود را از طریق تأکید بر فرهنگ سازی کارکنانی که از طریق آسیب رساندن به این شرکت سود می برند، نادیده می گیریم، با نگرش های سیاسی، مسئولیت پذیری و اشتیاق و روحیه تیم؛ بهترین تلاش خود را برای ایجاد روش های جدید برای صرفه جویی در انرژی، کاهش مصرف، بهبود کیفیت و گسترش بازار، امتحان کنید. و کسانی که به اهداف خود دست یابند.

پروژه روح

برآورده کردن چالش های آینده از طریق همکاری صادقانه و نوآوری شجاعانه
حاشیه نویسی: مهم نیست که ما خودمان یا مسئولیت رسیدگی به امور را انجام دهیم، ما ارتباط و همکاری با شور و شوق، صداقت و وفاداری را انجام می دهیم؛ ما شجاعت ایجاد، بهره برداری و نوآوری داریم؛ ما از طریق آگاهی و روح مبارزه، مشاجره و بی تفاوتی به سمت آینده حرکت می کنیم.